Kas te ei leia vajalikku varustust? Võtke meiega ühendust ja saate kommertspakkumine 24 tunni jooksul.
Tule ja osta kohapeal :: Tähesaju tee 9, Tallinn :: E-P 8-19
0 items 0,00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Kategooria: Crème-brûlée põleti

Crème-brûlée põleti

Näitan kõiki 11 tulemust

  • Spetsiaalset tüüpi portselan, kõige tugevam saadaolevatest.
  • Kuuma- ja löögikindel, talub äärmuslikku temperatuuri kõikumist.
  • Suur löögi- ja kulumiskindlus ning ometi väga kerge.
  • Äärmiselt puhas ja särav valge.

  Dekoratiivsete soontega

  Lisa korvi
  • Disainitud Robert Bronwasseri poolt, mõeldes kokkadele. Selle crème-brûlée kasutamine on nauditav tänu stiilsele matt-mustale disainile roheliste aktsentide ja ergonoomilise käepidemega.
  • Põleti on lihtsalt ja kindlalt kinnitatav gaasiballooni külge ning katab kogu ballooni ülaosa, mis on ka väga hügieeniline.
  • Piesoelektriline süütemehhanismi on lihtne süüdata, suur gaasinäidik võimaldab hõlpsalt reguleerida leegi suurust ja intensiivsust.
  • See põleti töötab iga nurga all, isegi tagurpidi, tänu põleti täiustatud disainile, mis takistab leegitsemist.
  Lisa korvi
 • Gaasipadrun põletile ( CREME BRULÉE jaoks ) “Royal Gas”

  – Butaan

  – Kaasas erinevad otsikud

  Balloon – 0,2L

   

  Lisa korvi
 • Sobib kasutamiseks ainult koos teisaldatava gaasiahjuga (147610) ja crème-brûlée põleti leegi summutamiseks(198216). Ei sobi gaasisüütajate jms täitmiseks. Pakitud 4 kanistrisse.

  Lisa korvi
 • Korduv täitmine – automaatne süüde

  Ei sisalda gaasiballooni

  Alusega

   

  Balloonid tootekood: 199046

  Lisa korvi
 • PEAKOKA BRÜLEEKREEMI PÕLETI DESIGN BY ROBERT BRONWASSER

  – Disainitud Robert Bronwasseri poolt, mõeldes kokkadele

  – Selle kreembrülee põleti kasutamine on nauditav tänu stiilsele matt-mustale disainile roheliste aktsentide ja ergonoomilise käepidemega

  – Põleti on lihtsalt ja kindlalt kinnitatav gaasiballooni külge ning katab kogu ballooni ülaosa, mis on ka väga hügieeniline

  – Piesoelektriline süütemehhanismi on lihtne süüdata, suur gaasinäidik võimaldab hõlpsalt reguleerida leegi suurust ja intensiivsust

  – See põleti töötab iga nurga all, isegi tagurpidi, tänu põleti täiustatud disainile, mis takistab leegitsemist

  Lisa korvi
 • Gaasipadrun põletile ( CREME BRULÉE jaoks ) “Royal Gas”

  – Butaan

  – Kaasas erinevad otsikud

  Lisa korvi
 • Põletusgeel on valmistatud looduslikust (bioloogilisest) etanoolist, segatud vee ja paksendajaga, et muuta see tahkeks või geeljaks. Hendi põletusgeel on tehtud kunstlikult nii kibedaks, et seda on võimatu alla neelata. Marmiitide ohutuks ja tõhusaks soojendamiseks soovitame tungivalt kasutada põletusgeeli spetsiaalsetes kütusehoidikutes. Hendi pakub kõige levinumaid põletusgeeli variante. Soojendusvõimsus on kõikidel sama, kuid soojendamise kiirus sõltub leegi suurusest, mille määrab ära kütusehoidiku kaane avamise ulatus. Kaubamärgi ‘Blaze” põletusgeelide põlemine on lühem ja intensiivsem – seda soovitatakse kasutada umbes 2-tunnise planeeritud põlemisaja korral. Kaubamärgi ‘Hendi” põletusgeele soovitatakse kasutada, kui on tarvis üle 3-tunnist soojendusaega. Kõik Hendi ja Blaze põletusgeelid põlevad tahma- ja lõhnavabalt. Ilma spetsiaalsete kütusehoidikutega kassetid ja purgid muutuvad kasutamise ajal väga kuumaks, tekitades suurt põletusohtu, kui neid ei paigutata kütusehoidiku sisse. Põletusoht! Need kütusehoidikud on kaasas Hendi marmiitidega ning on saadaval ka eraldi. Enne toote kasutamist lugege alati kasutusjuhendit. Põletusgeeliga töötades veenduge, et läheduses ei oleks leeke ega kuumasid esemeid. Süttiv aur võib mahutist välja tungida. Veenduge, et vesi (kondensaat) ei tilguks põleva kütuse peale. See võib põhjustada ohtlikku kütuse pihustamist või pritsimist. Süüdake kütus alles pärast seda, kui kütusehoidikutes purgid on asetatud lõplikku kausutuskohta. Leegid on peaaegu täielikult sinised, mis muudab need valguse käes halvasti märgatavaks. Olge tähelepanelik. Kustutage ainult kütusehoidiku kaane pealepanemise teel. Täitmine: kontrollige alati, et mahuti ja selle hoidik oleks täielikult maha jahtunud. Mahuti täitmiseks eemaldage täitemahuti hoidikust. Hoiustamine: hoidke suletud mahutid alati pimedas, hästi õhutatud ruumis, temperatuuril alla 20°C. Suurema koguse kütuse hoiustamisel järgige vastavaid kohalikke määrusi. Eespool toodud juhiste järgimise korral on õnnetuste oht minimaalne. Puhkeva/väikese tulekahju korral: kasutage tuletekki (või suurt märga tekki), et katta leek kinni ja vältida hapniku juurdepääsu. Riiete/keha süttimise korral: kasutage tuletekki või pulberkustutit/CO2 tulekustutit. Ärge kunagi püüdke kustutada tuld väikese rätikuga, kuna see üksnes ajab kütust ja leeke laiali! Pärast tule kustutamist hoidke keha jahedas 15 minuti jooksul või kuni arstiabi saabumiseni. Ärge eemaldage riideid. Pöörduge kohe arsti poole.

  Sobib kasutamiseks fondue-põletite kütusena.

  Loe edasi
 • Spetsiaalset tüüpi portselan, kõige tugevam saadaolevatest. Kuuma- ja löögikindel, talub äärmuslikku temperatuuri kõikumist. Suur löögi- ja kulumiskindlus ning ometi väga kerge. Äärmiselt puhas ja särav valge.

  Lisa korvi
 • Spetsiaalset tüüpi portselan, kõige tugevam saadaolevatest. Kuuma- ja löögikindel, talub äärmuslikku temperatuuri kõikumist. Suur löögi- ja kulumiskindlus ning ometi väga kerge. Äärmiselt puhas ja särav valge.

  Lisa korvi