Kaubandus ja köögiseadmed
Tähesaju tee 9, Tallinn :: E-P 8-19
0 items 0,00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Saatmine ja Tagastamine

Saatmine


Teie tellimus kogutakse meie lattu kõige suurema hoolega. Väikesed või kerged kaubad saadetakse pakina koos spetsiaalselt valitud kulleritega. Suured või rasked tooted tarnitakse kaubaalusel koos mainekate transpordifirmadega. 24–48 tunni jooksul on teie tellimus transpordiks valmis.

Kaup saadetakse Poolast, Saksamaalt, Hollandist. Tooted, mida on võimalik osta kohe Tallinnas, vaata siit: kategooria LEIUNURK

Tasuta saatmine Omniva ja DPD pickup punktid – alatest 20 eur.

DPD kullerteenus on tasuta – alatest 70 eur.

Samuti saate oma tellimusele kontorisse järele tulla.

Meie aadress: Tähesaju tee 9, Tallinn (teine korrus, E-gastro.ee – BalticMaster OÜ).


Kontrollige oma tellimust kohe pärast saabumist täielikkuse ja kahjustuste osas. Kui kaup ei vasta nõuetele või on kahjustatud, peate saadetisest viivitamatult keelduma. Defektidest ja kahjustustest tuleb teatada hiljemalt 24-48 tunni jooksul alates tellimuse kättesaamisest.


Tagastamine


Tagastamist ja tühistamist aktsepteeritakse ainult müüja nõusolekul, võimalusel kindlaksmääratava tasu eest. Tagastatakse raha 14 päeva jooksul määratud pangakontole. Kui on vaja midagi täpsustada, helistame teile või saadame teile e-kirja.


Transpordi- ja maksekulusid ei krediteerita.


Enne tellimuse esitamist soovitame teil hoolikalt läbi vaadata toote mõõtmed, pinge ja muud spetsifikatsioonid. Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel. Oleme teie käsutuses.


Aadress

BalticMaster OÜ
Tähesaju tee, 9
13917 Tallinn, Eesti
Kontakt: +372 600 1270 :: info@e-gastro.ee :: +372 5608 7272 :: tallinn@balticmaster.ee